TopLista - Wyprawy Rowerowe
Zagłosuj na Nas !Namiot
- powinien być lekki i posiadać konstrukcję pozwalającą na szybkie  rozstawienie oraz złożenie. Dodatkowy przedsionek, nawet niewielki, pozwoli
na umieszczenie w nim sakw, rowerów i przygotowanie posiłku, podczas niepogody. Dla nas najlepszym rozwiązaniem jest DAKOTA 4 firmy BERGSON
.
www.bergson.pl

Nasza opinia o namiotach.
Po zakupieniu namiotów od firmy Bergson chcieliśmy je przetestować przed wyjazdem ale ponieważ plan był napięty nie zrobiliśmy tego. Pogoda chciała jednak osobiście sprawdzić ich nieprzemakalność i udało się jej to doskonale. Przez trzy kolejne dni i noce padał ulewny deszcz i czasami wiał silny a nawet porywisty wiatr. Namioty spisały się idealnie w żadnym miejscu tropik nie przepuścił nawet kropli wody.  Co do podłogi w namiocie trzeba przyznać lepszej nie widzieliśmy. Woda płynęła pod nią strużkami a mimo to wewnątrz było absolutnie sucho. Materiały użyte w namiocie są naprawdę wysokiej jakości co zapewnia pełen komfort. Sypialnia jest żółta przez co jest bardziej słoneczna i "cieplejsza" jest w niej bardzo dużo możliwości wentylowania wnętrza poprzez otwieranie lub zamykanie moskitier (które są tak drobne że nawet najdrobniejsze meszki niemają szansy sie dostać do środka). Sypialnia wyposażone jest w bardzo przejrzyste i trwałe kieszenie z siateczki pozwalające na dokładną lokalizacje schowanych w nich drobiazgach. Osobiście polecamy namioty firmy Bergson każdemu są jednymi z najlżejszych na rynku, ich niezawodność zapewnia udany wypoczynek nawet podczas niepogody a cena nie jest wygórowana.
 
Karimata czy mata samopompująca:
Po jednej nocy spania na dość grubej karimacie, nasze kości się o mało co nie rozpadły, więc szybciutko zdecydowaliśmy się zakupić maty samopompujące na których śpimy jak we własnych łóżeczkach komfortowo i cieplutko gorąco polecamy, nasz wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. !!!

Śpiwór - przy zakupie dobrego śpiwora, nie należy za bardzo oszczędzać.
W czasie wyprawy śpiwór to chyba jedna z najbardziej uznawanych przez wszystkich rzeczy i to od dobrego wyboru, będzie zależeć jak się wyśpimy - należy pilnować, aby śpiwór nie uległ zniszczeniu oraz nie zamókł podczas deszczu.
www.bergson.pl 

oferty sylwestrowe Katalog Stron